Green Product - dyqan i mallrave të bëra nga lëndë të para natyrore për shëndetin në Shqipëri | Vlerësimet e Klientëve 🗨 | Përzgjedhje e madhe e mallrave | Transporti i shpejtë në Shqipëri.
Vlorë
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse.
24/7/365

Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve

5 5 1 5
Reagime
Cristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëveCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëveCristyler - produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve
 • SKU e produktit: TOEX
 • Disponueshmëria në dyqan: Në magazinë
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka
Mundësitë e pagesës: Pas marrjes në çdo mënyrë të përshtatshme për ju
Dorëzimi në Vlorë: 2-4 ditë

Metodat e dorëzimit: postë, ndërlidhës (kontrolloni me operatorin i cili ju thirri kushtet e dorëzimit falas)

Struktura

 • Ekstrakt i gështenjës;
 • Ekstrakt i lajthisë së shtrigës;
 • Ekstrakti i xhinko biloba;
 • Ekstrakt goji berry.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga rënia e flokëve;
 • Formulari i lëshimit: Vaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë;
 • Vëllimi: 30 ml;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Shishe.

Ku mund te blej produkt për forcimin dhe rritjen e flokëve - Cristyler në Vlorë?

Blej Cristyler në Vlorë në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Green Product. me një çmim të reduktuar: 4800 ALL Për të porositur Cristyler tani per tani.

Shqyrtime rreth këtij produkti

Ende nuk ka komente E juaja mund të jetë e para

Jepni komente

Mallra në qytete të tjera

Ju mund të jeni të interesuar për këto produkte