Green Product - dyqan i mallrave të bëra nga lëndë të para natyrore për shëndetin në Shqipëri | Vlerësimet e Klientëve 🗨 | Përzgjedhje e madhe e mallrave | Transporti i shpejtë në Shqipëri.
Burrelet
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse.
24/7/365

BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës

5 5 1 5
Reagime
BoneControl - lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës
 • SKU e produktit: 8FGZ
 • Disponueshmëria në dyqan: Në magazinë
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka
Mundësitë e pagesës: Pas marrjes në çdo mënyrë të përshtatshme për ju
Dorëzimi në Burrels: 2-4 ditë

Metodat e dorëzimit: postë, ndërlidhës (kontrolloni me operatorin i cili ju thirri kushtet e dorëzimit falas)

Struktura

 • Ekstrakti Symphytum officinale;
 • Vaj Pelargonium graveolens;
 • Vaj trëndafili Pelargoinia;
 • Vaj Salvia Sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Për kyçet;
 • Formulari i lëshimit: Xhel;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Shuma në një paketë: 1 PC;
 • Paketimi: Tub.

Ku mund te blej lehtëson shpejt dhimbjen e artrozës dhe osteokondrozës - BoneControl në Burrels?

Blej BoneControl në Burrels në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Green Product. me një çmim të reduktuar: 4800 ALL Për të porositur BoneControl tani per tani.

Shqyrtime rreth këtij produkti

Ende nuk ka komente E juaja mund të jetë e para

Jepni komente

Mallra në qytete të tjera

Ju mund të jeni të interesuar për këto produkte