Green Product - dyqan i mallrave të bëra nga lëndë të para natyrore për shëndetin në Shqipëri | Vlerësimet e Klientëve 🗨 | Përzgjedhje e madhe e mallrave | Transporti i shpejtë në Shqipëri.
Peshkopiya
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse.
24/7/365

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh

Reagime
Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
 • SKU e produktit: P3JS
 • Disponueshmëria në dyqan: Në magazinë
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka
Mundësitë e pagesës: Pas marrjes në çdo mënyrë të përshtatshme për ju
Dorëzimi në Peshkopi: 2-4 ditë

Metodat e dorëzimit: postë, ndërlidhës (kontrolloni me operatorin i cili ju thirri kushtet e dorëzimit falas)

Struktura

 • Ekstrakt Symphytum officinale;
 • Vaj pelargonium graveolens;
 • Vaj pelargoinium roseum;
 • Vaj Salvia sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Informacioni

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Për dhimbje të kyçeve;
 • Formulari i lëshimit: Krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Pa recetë.

Ku mund te blej krem për dhimbje shpine dhe nyjesh - Nautubone në Peshkopi?

Blej Nautubone në Peshkopi në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Green Product. me një çmim të reduktuar: 4800 ALL Për të porositur Nautubone tani per tani.

Shqyrtime rreth këtij produkti

Ende nuk ka komente E juaja mund të jetë e para

Jepni komente

Mallra në qytete të tjera

Ju mund të jeni të interesuar për këto produkte