Green Product - dyqan i mallrave të bëra nga lëndë të para natyrore për shëndetin në Shqipëri | Vlerësimet e Klientëve 🗨 | Përzgjedhje e madhe e mallrave | Transporti i shpejtë në Shqipëri.
Burrelet
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse.
24/7/365

Diet Lite - koktej dobësimi

5 5 1 5
Reagime
Diet Lite - koktej dobësimiDiet Lite - koktej dobësimi
 • SKU e produktit: X3GR
 • Disponueshmëria në dyqan: Në magazinë
  ALL
 • Çmimi: 4500 ALL
Arka
Mundësitë e pagesës: Pas marrjes në çdo mënyrë të përshtatshme për ju
Dorëzimi në Burrels: 2-4 ditë

Metodat e dorëzimit: postë, ndërlidhës (kontrolloni me operatorin i cili ju thirri kushtet e dorëzimit falas)

Struktura

 • Proteina e bizeles;
 • Kakao pluhur;
 • Proteina organike;
 • Oriz kaf;
 • Aromatizues (çokollatë);
 • ModCardTM (karbohidrate të përziera;
 • Krundet e tërshërës;
 • Quinoa organike;
 • Amarant organik;
 • Hikërror organik;
 • Ekstrakt i thatë i spirulinës;
 • Ëmbëlsuesit (glikozidet sukralozë dhe steviol);
 • Klorid sodium.

Informacioni

 • Prodhuesi: Neturelle;
 • Indikacionet për përdorim: Humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: Koktej për përzierje;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruani në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve;
 • Kushtet e pushimeve: Mbi banak;
 • Vëllimi: 12 g;
 • Shuma në një paketë: 10 copë;
 • Paketimi: Kuti kartoni.

Ku mund te blej koktej dobësimi - Diet Lite në Burrels?

Blej Diet Lite në Burrels në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Green Product. me një çmim të reduktuar: 4500 ALL Për të porositur Diet Lite tani per tani.

Shqyrtime rreth këtij produkti

Ende nuk ka komente E juaja mund të jetë e para

Jepni komente

Mallra në qytete të tjera

Ju mund të jeni të interesuar për këto produkte