Green Product - dyqan i mallrave të bëra nga lëndë të para natyrore për shëndetin në Shqipëri | Vlerësimet e Klientëve 🗨 | Përzgjedhje e madhe e mallrave | Transporti i shpejtë në Shqipëri.
Zgjidhni qytetin tuaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse.
24/7/365

Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës

5 5 1 5
Reagime
https://greenproduct.space/uploads/1762_0.jpg
Menomin Forte - kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës
 • SKU e produktit: K3VR
 • Disponueshmëria në dyqan: Në magazinë
  ALL
 • Çmimi: 4950 ALL
Arka
Mundësitë e pagesës: Pas marrjes në çdo mënyrë të përshtatshme për ju
Dorëzimi: 2-5 ditë

Metodat e dorëzimit: postë, ndërlidhës (kontrolloni me operatorin i cili ju thirri kushtet e dorëzimit falas)

Struktura

 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt kanelle;
 • Vitaminat C dhe E;
 • Acid hialuronik;
 • Fibra e grurit;
 • Ekstrakt peruan Maca.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: nga menopauza;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Kushtet e pushimit: Pa recetë të mjekut;
 • Shuma në një paketë: 10 copë.

Ku mund te blej kapsula për të lehtësuar simptomat e menopauzës - Menomin Forte në Shqipëri?

Blej Menomin Forte në Shqipëri në dispozicion në faqen e internetit të farmacisë Green Product. me një çmim të reduktuar: 4950 ALL Për të porositur Menomin Forte tani per tani.

Shqyrtime rreth këtij produkti

Ende nuk ka komente E juaja mund të jetë e para

Jepni komente

Mallra në qytete të tjera